94B-linja
Kivikonlaita
HSL
HSL 94B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
94B-bussilla (Kivikonlaita) on 12 pysäkkiä alkaen asemalta Kontula ja päättyen asemalle Kivikonlaita 43.
94B bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 07:32. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 94B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kivikonlaita (12 pysäkkiä)
Kontula
Kaarikuja
Kivikonkaari
Linnoituksentie
Varustuksentie
Järkälekuja
Kurkimäentie
Kivikontie
Savikiekontie
Kivikonkuja
Tattarisilta
Kivikonlaita 43
94B UKK
Mihin aikaan 94B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 94B bussi -pysäkillä klo 07:32 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 94B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 94B bussi -pysäkillä klo 07:32 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 94B bussi saapuu?
Milloin Kivikonlaita Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kivikonlaita Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 94B (Kivikonlaita) bussi?
Kivikonlaita (Kivikonlaita) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 94B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 94B bussi pysäkki.
94B-bussi -aikataulu
94B bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 07:32
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:32 | Yksittäinen lähtö |
ti | 07:32 | Yksittäinen lähtö |
ke | 07:32 | Yksittäinen lähtö |
to | 07:32 | Yksittäinen lähtö |
pe | 07:32 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 94B (asemalta Kontula), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 94B (Kivikonlaita) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
94B -linjan bussi-maksu
HSL 94B (Kivikonlaita) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
94B (HSL)
94B-bussin ensimmäinen pysäkki on Kontula ja viimeinen pysäkki on Kivikonlaita 43. 94B (Kivikonlaita) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 94B -linjalla on 12 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 11 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 94B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 94B-bussi-linjalle.
Linjojen 94B reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 94B (Kivikonlaita) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 94B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 94B, Helsinki
94B - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 713 - Hakunilan palvelulinja/ Aikataulu
- 562 - Itäkeskus (M) - Malmi - Aviapolis - Lentoasema/ Aikataulu
- 235N - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus-Kuurinniitty/ Aikataulu
- 842 - Itäkeskus–Söderkulla–Eriksnäs/ Aikataulu
- 70 - Kamppi-Töölö-Pihlajamäki-Pukinmäki-Malmi/ Aikataulu
- 36 - Konala-Kannelmäki-Maununneva-Pirkkola/ Aikataulu
- 22 - Punavuori-Ruoholahti (M)-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 415N - Elielinaukio-Myyrmäki-Ylästö-Lentoasema/ Aikataulu
- 173N - Kamppi-Masala-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 966 - Jokela-Vanhakylän koulu - Saunakallio -Terrisuo/ Aikataulu
- 993K - Taasjärvi-Söderkulla-Box-Gesterby-Nikkilä/ Aikataulu
- 165N - Kamppi-Saunalahti-Kauklahti/ Aikataulu
- 224B - Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 192 - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 99M - Itäkeskus(M)-Mellunmäki(M)
- 633N - Rautatientori-Simonkylä-Leinelä-Korso-Ahjo-Keravan asema/ Aikataulu
- 149 - Espoonlahden keskus-Kivenlahti/ Aikataulu
- 21 - Kamppi-Ruoholahti (M)-Vattuniemi-Lauttasaari (M)/ Aikataulu
- 20 - Eira-Kamppi-Munkkivuori/ Aikataulu
- 35 - Niemenmäki-Munkkivuori-Rakuunantie/ Aikataulu