קו 951
בני ברק←מגדל העמק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 951 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 951 (בני ברק←מגדל העמק) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא ומסתיים בנוף העמק/האיריס.
לוח הזמנים לקו 951 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:45. שעות הפעילות השבוע: כל יום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 951 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←מגדל העמק (28 תחנות)
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
עזרא/דמשק אליעזר
נחמיה/עזרא
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
מחלף קסם
רמת יזרעאל/הזית
הגפן/החורש
הגפן/אלי כהן
'הגפן א
פארק מגדל האור/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/הרימון
הרב בוסקילה/אביב
התימורים/קדש
בית ספר נחליאל לבנות/ניצנים
ניצנים/חימר
מסוף מגדל העמק
כיכר העיר
מנזר המלאך גבריאל
שד. הבנים/חבצלת
נוף העמק/האיריס
שאלות ותשובות לגבי קו 951
מתי מתחיל לפעול קו 951?
קו 951 מתחיל לפעול ב-13:30 בשישי
באיזו שעה קו 951 מפסיק לעבוד?
קו 951 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 951?
כדי לראות מתי קו בני ברק←מגדל העמק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←מגדל העמק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 951 (בני ברק←מגדל העמק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←מגדל העמק (בני ברק←מגדל העמק) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 951 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 951 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 951 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 951 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 951
קו 951 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל951 (מ חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 951 (בני ברק←מגדל העמק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 951
תעריף הנסיעה ב951 (בני ברק←מגדל העמק) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
951 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 951 היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא והתחנה האחרונה היא נוף העמק/האיריס.
קו 951 (בני ברק←מגדל העמק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 951. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 951.
מעקב אחר קו האוטובוס 951 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 951 (בני ברק←מגדל העמק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 951 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 951 ב-ישראל
951 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 845 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 5 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים