Çınar mahallesi, Esenyurt, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro, Tren veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Çınar mahallesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Çınar mahallesi konumuna en yakın duraklar:

  • Hz. İbrahim Camii - Esenyurt 110 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Sivas Kongre Caddesi - Esenyurt 327 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • 1527. Sokak - Esenyurt 365 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Çınar mahallesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Çınar mahallesi yakınından geçiyor: 142A, 142D.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Esenyurt şehrinde Çınar mahallesi konumuna Toplu Taşıma

Esenyurt, Türkiye'deki Çınar mahallesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Çınar mahallesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Çınar mahallesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Çınar mahallesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Hz. İbrahim Camii - Esenyurt; Sivas Kongre Caddesi - Esenyurt; 1527. Sokak - Esenyurt.

Çınar mahallesi adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro, Tren veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 142A, 142D.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Çınar mahallesi için yol tarifi alın.

Çınar mahallesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Esenyurt konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Çınar mahallesi, Esenyurt
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Çınar mahallesi konumuna ulaşmak daha kolay!