Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi, Ümraniye, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Ümraniye konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 10, 131YS, 522.

Sorular & Cevaplar

Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi konumuna en yakın duraklar:

  • Aydin Sokak 62 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Çakmak Mer. Camii - Ümraniye 75 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Ümr. Engelliler Mrkz - Ümraniye 225 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi yakınından geçiyor: 10, 131YS, 522.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Ümraniye şehrinde Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi konumuna Toplu Taşıma

Ümraniye, Türkiye'de Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi adresine gitmek için en yakın duraklar: Aydin Sokak; Çakmak Mer. Camii - Ümraniye; Ümr. Engelliler Mrkz - Ümraniye.

Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 10, 131YS, 522.

Geri dönüş yolculuğunuzu Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi, Ümraniye
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Çakmak Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi konumuna ulaşmak daha kolay!