Çengelköy Çamlık Tepe Parkı, Güzeltepe, Üsküdar, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro, Tren veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Güzeltepe, Üsküdar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Çengelköy Çamlık Tepe Parkı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Çengelköy Çamlık Tepe Parkı - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 14R, 15ÇK, 15R, 15S, 15U.

Sorular & Cevaplar

Çengelköy Çamlık Tepe Parkı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Çengelköy Çamlık Tepe Parkı konumuna en yakın duraklar:

  • Ada Sokak - Üsküdar 256 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • M.Çakır Sp. Merk. - Üsküdar 377 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Şehit Halil Kantarcı - Üsküdar 444 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Çengelköy Çamlık Tepe Parkı yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Çengelköy Çamlık Tepe Parkı yakınından geçiyor: 14R, 15ÇK, 15R, 15S, 15U.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Güzeltepe, Üsküdar şehrinde Çengelköy Çamlık Tepe Parkı konumuna Toplu Taşıma

Güzeltepe, Üsküdar, Türkiye'de Çengelköy Çamlık Tepe Parkı adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Çengelköy Çamlık Tepe Parkı konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro, Tren veya Vapur, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Çengelköy Çamlık Tepe Parkı yakınından geçiyorlar - Otobüs: 14R, 15ÇK, 15R, 15S, 15U.

Gideceğiniz yere yakın bir durak mı arıyorsunuz? Bu alternatifleri deneyin: Ada Sokak - Üsküdar; M.Çakır Sp. Merk. - Üsküdar; Şehit Halil Kantarcı - Üsküdar.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Çengelköy Çamlık Tepe Parkı için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Çengelköy Çamlık Tepe Parkı adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Çengelköy Çamlık Tepe Parkı, Güzeltepe, Üsküdar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Çengelköy Çamlık Tepe Parkı konumuna ulaşmak daha kolay!