Özel Yüzyıl Hastanesi, Gebze, nerede, Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Özel Yüzyıl Hastanesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Özel Yüzyıl Hastanesi yakınından geçiyor: 17B.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Özel Yüzyıl Hastanesi yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Özel Yüzyıl Hastanesi yakınından geçiyor: HAREM - GEBZE.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Gebze şehrinde Özel Yüzyıl Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

Gebze, Türkiye'deki Özel Yüzyıl Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Özel Yüzyıl Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Özel Yüzyıl Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Özel Yüzyıl Hastanesi adresine Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 17B; Minibüs / Dolmuş: HAREM - GEBZE.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Özel Yüzyıl Hastanesi için yol tarifi alın.

Özel Yüzyıl Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Gebze konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Özel Yüzyıl Hastanesi, Gebze
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Özel Yüzyıl Hastanesi konumuna ulaşmak daha kolay!