İstanbul Büyük Ada, İstanbul, nerede, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Büyük Ada konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

İstanbul Büyük Ada konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • İstanbul Büyük Ada konumuna en yakın duraklar:
    • Büyükada (Mavi Marmara) 1046 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada (Prenstur) 1131 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 88'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'de İstanbul Büyük Ada için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

İstanbul Büyük Ada adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. İstanbul Büyük Ada adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. İstanbul Büyük Ada adresine gitmek için en yakın duraklar: Büyükada (Mavi Marmara); Büyükada (Prenstur).

İstanbul Büyük Ada adresine gitmek için Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Geri dönüş yolculuğunuzu İstanbul Büyük Ada adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

İstanbul Büyük Ada

İstanbul'da İstanbul Büyük Ada konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası