Şile, İstanbul, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Şile konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Şile - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 139A.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Şile yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Şile yakınından geçiyor: 139A.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Şile konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'de Şile adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Şile konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Şile yakınından geçiyorlar - Otobüs: 139A.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Şile için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Şile adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Şile
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Şile konumuna ulaşmak daha kolay!