Березняковская 12, Kiev, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Kiev konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Березняковская 12 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Березняковская 12 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Березняковская 12 konumuna en yakın duraklar:
    • Автостоянка 238 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Пр-Т Павла Тичини 244 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Вул. Березняківська 298 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Березняковская 12 yakınından geçiyor?

Hangi Tren hatları Березняковская 12 yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Березняковская 12 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Kiev, Ukrayna'deki Березняковская 12 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Березняковская 12 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Березняковская 12 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Березняковская 12 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Автостоянка; Пр-Т Павла Тичини; Вул. Березняківська.

Березняковская 12 adresine Otobüs, Metro, Tren veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Metro: M1; Tren: МЕ; Otobüs: 87, M-249, M-425.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Березняковская 12 için yol tarifi alın.

Березняковская 12 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kiev konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Березняковская 12

Kiev'da Березняковская 12 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası