Троєщина, Деснянський Район, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Деснянський Район konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Троєщина konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Троєщина konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Троєщина konumuna en yakın duraklar:
    • Вул. Бальзака 299 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Вул. Олександра Сабурова 517 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Будинок Побуту 723 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Троєщина yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Деснянський Район, Ukrayna'deki Троєщина adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Троєщина adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Троєщина adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Троєщина için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Вул. Бальзака; Вул. Олександра Сабурова; Будинок Побуту.

Троєщина adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: M-150, M-157, M-180, M-191, M-580.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Троєщина için yol tarifi alın.

Троєщина adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Деснянський Район konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Троєщина, Деснянський Район

Деснянський Район'da Троєщина konumuna en yakın duraklar

Деснянський Район konumunda Троєщина için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası