בורנשטיין/גוש עציון, ירוחם, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ירוחם konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בורנשטיין/גוש עציון konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בורנשטיין/גוש עציון konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • בורנשטיין/גוש עציון konumuna en yakın duraklar:
    • צבי בורנשטיין/גוש עציון 119 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • בית ספר קול יעקב 430 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • ההדרים /אשר סנקר 474 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • מרכז טניס/עמוס הנביא 494 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בורנשטיין/גוש עציון yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ירוחם, İsrail'de בורנשטיין/גוש עציון konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

בורנשטיין/גוש עציון durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ירוחם konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi בורנשטיין/גוש עציון durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya בורנשטיין/גוש עציון durağına en yakın alternatif durakları bulun. בורנשטיין/גוש עציון için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: צבי בורנשטיין/גוש עציון; בית ספר קול יעקב; ההדרים /אשר סנקר; מרכז טניס/עמוס הנביא.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri בורנשטיין/גוש עציון yakınından geçiyor - Otobüs: 359, 57.

בורנשטיין/גוש עציון konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ירוחם konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

בורנשטיין/גוש עציון, ירוחם
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası