בית ספר אבו ואדי, כסיפה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

כסיפה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בית ספר אבו ואדי konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בית ספר אבו ואדי konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • בית ספר אבו ואדי konumuna en yakın duraklar:
    • בית ספר אבו ואדי 135 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • בית ספר טלאל מלח 729 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
    • מועצה מקומית 844 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
    • בי''ס אלמותנבי 971 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בית ספר אבו ואדי yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

כסיפה, İsrail'de בית ספר אבו ואדי konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

בית ספר אבו ואדי durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya כסיפה konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi בית ספר אבו ואדי durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya בית ספר אבו ואדי durağına en yakın alternatif durakları bulun. בית ספר אבו ואדי için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: בית ספר אבו ואדי; בית ספר טלאל מלח; מועצה מקומית; בי''ס אלמותנבי.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri בית ספר אבו ואדי yakınından geçiyor - Otobüs: 20, 24.

בית ספר אבו ואדי konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti כסיפה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

בית ספר אבו ואדי, כסיפה
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası