בי''ס אלהודא צפון, רהט, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

רהט konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בי''ס אלהודא צפון konumuna Otobüs ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בי''ס אלהודא צפון konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • בי''ס אלהודא צפון konumuna en yakın duraklar:
    • בית ספר אלהודא 92 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • בית ספר אלביאן 126 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • שכונה 12 210 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • שכונה 14 217 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בי''ס אלהודא צפון yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

רהט, İsrail'de בי''ס אלהודא צפון konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

בי''ס אלהודא צפון durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya רהט konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi בי''ס אלהודא צפון durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya בי''ס אלהודא צפון durağına en yakın alternatif durakları bulun. בי''ס אלהודא צפון için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: בית ספר אלהודא; בית ספר אלביאן; שכונה 12; שכונה 14.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri בי''ס אלהודא צפון yakınından geçiyor - Otobüs: 2.

בי''ס אלהודא צפון konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti רהט konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

בי''ס אלהודא צפון, רהט

רהט'da בי''ס אלהודא צפון konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası