בי''ס הדקל, אפרת, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אפרת konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בי''ס הדקל konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בי''ס הדקל konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • בי''ס הדקל konumuna en yakın duraklar:
    • שדרות דוד המלך/עזרא 173 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • בי''ס אורות עציון לבנים 211 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הדקל/עזרא 228 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • נצח ירושלים/חגי 406 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בי''ס הדקל yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אפרת, İsrail'de בי''ס הדקל konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

בי''ס הדקל durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya אפרת konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi בי''ס הדקל durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya בי''ס הדקל durağına en yakın alternatif durakları bulun. בי''ס הדקל için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: שדרות דוד המלך/עזרא; בי''ס אורות עציון לבנים; הדקל/עזרא; נצח ירושלים/חגי.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri בי''ס הדקל yakınından geçiyor - Otobüs: 369, 377, 44.

בי''ס הדקל konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti אפרת konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

בי''ס הדקל, אפרת

אפרת'da בי''ס הדקל konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası