גורן ve חריש kesişimi, שדה אילן, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

שדה אילן konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden גורן ve חריש kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

גורן ve חריש kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • גורן ve חריש kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • צומת שדה אילן 1135 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları גורן ve חריש kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

שדה אילן, İsrail'de גורן ve חריש kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs sizi גורן ve חריש kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 442, 541, 542.

גורן ve חריש kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: צומת שדה אילן.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. גורן ve חריש kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

גורן ve חריש kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle שדה אילן konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

גורן ve חריש kesişimi, שדה אילן

שדה אילן'da גורן ve חריש kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası