דרך דגניה 88, נתניה, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

נתניה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden דרך דגניה 88 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

דרך דגניה 88 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • דרך דגניה 88 konumuna en yakın duraklar:
    • דרך דגניה/בני וו.רייך 70 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • דרך דגניה/הרב שלום איפרגן 201 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • בני וו. רייך/אדר 307 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • דרך דגניה/ליבר זאב 377 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları דרך דגניה 88 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

נתניה, İsrail'deki דרך דגניה 88 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile דרך דגניה 88 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak דרך דגניה 88 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

דרך דגניה 88 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: דרך דגניה/בני וו.רייך; דרך דגניה/הרב שלום איפרגן; בני וו. רייך/אדר; דרך דגניה/ליבר זאב.

דרך דגניה 88 adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו אשקלון - בנימינה, קו רחובות - בנימינה; Otobüs: 15, 21, 38, 606.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca דרך דגניה 88 için yol tarifi alın.

דרך דגניה 88 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle נתניה konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

דרך דגניה 88, נתניה

נתניה'da דרך דגניה 88 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası