דרך העמק/החצב, נצרת עילית, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

נצרת עילית konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden דרך העמק/החצב konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

דרך העמק/החצב konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • דרך העמק/החצב konumuna en yakın duraklar:
  • יזרעאל/החצב 277 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • האצטדיון 289 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • סביון/שדרות השושנים 619 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • סביון/שד. השושנים 716 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
  • סביון/הדר 841 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları דרך העמק/החצב yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

נצרת עילית, İsrail'de דרך העמק/החצב konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

דרך העמק/החצב durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya נצרת עילית konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi דרך העמק/החצב durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya דרך העמק/החצב durağına en yakın alternatif durakları bulun. דרך העמק/החצב için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: יזרעאל/החצב; האצטדיון; סביון/שדרות השושנים; סביון/שד. השושנים; סביון/הדר.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri דרך העמק/החצב yakınından geçiyor - Otobüs: 19, 3, 354, 42, 43.

דרך העמק/החצב konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti נצרת עילית konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

דרך העמק/החצב, נצרת עילית
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası