האודם/ספיר, שוהם, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

שוהם konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden האודם/ספיר konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

האודם/ספיר konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • האודם/ספיר konumuna en yakın duraklar:
    • האודם/לשם 14 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • האודם/ספיר 314 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • טופז/לשם 372 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • יזרעאל/החושן 405 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları האודם/ספיר yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

שוהם, İsrail'de האודם/ספיר konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

האודם/ספיר durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya שוהם konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi האודם/ספיר durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya האודם/ספיר durağına en yakın alternatif durakları bulun. האודם/ספיר için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: האודם/לשם; האודם/ספיר; טופז/לשם; יזרעאל/החושן.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri האודם/ספיר yakınından geçiyor - Otobüs: 13, 185, 23, 85.

האודם/ספיר konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti שוהם konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

האודם/ספיר, שוהם

שוהם'da האודם/ספיר konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası