הבשן, אריאל, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

הבשן konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • הבשן konumuna en yakın duraklar:
  • הבשן/עצמון 35 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • גן הערבה/הבשן 65 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • שער הגיא/עצמון 137 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • התבור/שער הגיא 235 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • התבור/הגלבוע 263 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları הבשן yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אריאל, İsrail'de הבשן adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? הבשן adresine gitmeyi düşünüyorsanız, הבשן konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: הבשן/עצמון; גן הערבה/הבשן; שער הגיא/עצמון; התבור/שער הגיא; התבור/הגלבוע.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları הבשן yakınından geçiyor - Otobüs: 101 - הסעות תלמידים, 186, 286, 290, 296, 486, 70.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, הבשן adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. אריאל konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

הבשן, אריאל
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası