הדרים/שדרות בגין, כפר יונה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

הדרים/שדרות בגין konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • הדרים/שדרות בגין konumuna en yakın duraklar:
  • שדרות בגין/הדרים 270 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • בי''ס הדרים 331 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • בי''ס הדר 460 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • צבעוני/הלוטם 583 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
  • צבעוני/יקינטון 740 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları הדרים/שדרות בגין yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

כפר יונה, İsrail'de הדרים/שדרות בגין konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

הדרים/שדרות בגין durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya כפר יונה konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi הדרים/שדרות בגין durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya הדרים/שדרות בגין durağına en yakın alternatif durakları bulun. הדרים/שדרות בגין için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: שדרות בגין/הדרים; בי''ס הדרים; בי''ס הדר; צבעוני/הלוטם; צבעוני/יקינטון.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri הדרים/שדרות בגין yakınından geçiyor - Otobüs: 36.

הדרים/שדרות בגין konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti כפר יונה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

הדרים/שדרות בגין, כפר יונה
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası