הפטיש ve הרצל kesişimi, תל אביב -יפו, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

תל אביב -יפו konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden הפטיש ve הרצל kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

הפטיש ve הרצל kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • הפטיש ve הרצל kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • שוקן/הפטיש 203 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • דרך קיבוץ גלויות/אבולעפיה 233 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • שוקן/דרך קיבוץ גלויות 275 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • שוקן/בר יוחאי 313 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları הפטיש ve הרצל kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

הפטיש ve הרצל kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: שוקן/הפטיש; דרך קיבוץ גלויות/אבולעפיה; שוקן/דרך קיבוץ גלויות; שוקן/בר יוחאי.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs veya Tren, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin הפטיש ve הרצל kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Tren: קו הוד השרון - רשל''צ משה דיין, קו רשל''צ משה דיין - הוד השרון; Otobüs: 1, 129, 461, 72.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve הפטיש ve הרצל kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,תל אביב -יפו için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

הפטיש ve הרצל kesişimi, תל אביב -יפו

תל אביב -יפו'da הפטיש ve הרצל kesişimi konumuna en yakın duraklar

תל אביב -יפו konumunda הפטיש ve הרצל kesişimi için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası