הרי אפרים, אור עקיבא, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אור עקיבא konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden הרי אפרים konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

הרי אפרים konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • הרי אפרים konumuna en yakın duraklar:
  • הר סיני/הרי יהודה 127 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • הר סיני/הר נבו 167 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • הר סיני/הרי מנשה 191 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • הר המוריה/הכרמל 216 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • הכרמל/הארבל 305 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları הרי אפרים yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אור עקיבא, İsrail'de הרי אפרים adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? הרי אפרים adresine gitmeyi düşünüyorsanız, הרי אפרים konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: הר סיני/הרי יהודה; הר סיני/הר נבו; הר סיני/הרי מנשה; הר המוריה/הכרמל; הכרמל/הארבל.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları הרי אפרים yakınından geçiyor - Otobüs: 12, 79, 9.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, הרי אפרים adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. אור עקיבא konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

הרי אפרים, אור עקיבא

אור עקיבא'da הרי אפרים konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası