חניתה ve סמטת צור kesişimi, גבעתיים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

גבעתיים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden חניתה ve סמטת צור kesişimi konumuna Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

חניתה ve סמטת צור kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • חניתה ve סמטת צור kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • קק''ל/גורדון 154 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • בורוכוב/קק''ל 302 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • כצנלסון/קק''ל 339 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • כצנלסון/עליית הנוער 390 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları חניתה ve סמטת צור kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

גבעתיים, İsrail'de חניתה ve סמטת צור kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs veya Tren sizi חניתה ve סמטת צור kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Tren: קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו מודיעין מרכז - נהריה, קו רשל''צ משה דיין - הוד השרון; Otobüs: 160, 45, 55, 60.

חניתה ve סמטת צור kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: קק''ל/גורדון; בורוכוב/קק''ל; כצנלסון/קק''ל; כצנלסון/עליית הנוער.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. חניתה ve סמטת צור kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

חניתה ve סמטת צור kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle גבעתיים konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

חניתה ve סמטת צור kesişimi, גבעתיים

גבעתיים'da חניתה ve סמטת צור kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası