טביוב, באר שבע, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

באר שבע konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden טביוב konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

טביוב konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • טביוב konumuna en yakın duraklar:
    • פרץ סמולנסקין/דרויאנוב 238 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • אפרים לוזון/קדושי סלוניקי 247 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • פיינברג / לוזון 420 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • אבשלום פיינברג/אפרים לוזון 451 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları טביוב yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

באר שבע, İsrail'de טביוב adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? טביוב adresine gitmeyi düşünüyorsanız, טביוב konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: פרץ סמולנסקין/דרויאנוב; אפרים לוזון/קדושי סלוניקי; פיינברג / לוזון; אבשלום פיינברג/אפרים לוזון.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları טביוב yakınından geçiyor - Otobüs: 4.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, טביוב adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. באר שבע konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

טביוב, באר שבע

באר שבע'da טביוב konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası