ירחיב- יציאה, ירחיב, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ירחיב konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden ירחיב- יציאה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

ירחיב- יציאה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • ירחיב- יציאה konumuna en yakın duraklar:
  • נירית 104 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • מתן- כניסה 110 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • צומת מתן ירחיב 137 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • ירחיב- 2 418 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • ירחיב- מועצה 485 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları ירחיב- יציאה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 88'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ירחיב, İsrail'de ירחיב- יציאה konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

ירחיב- יציאה durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ירחיב konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi ירחיב- יציאה durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya ירחיב- יציאה durağına en yakın alternatif durakları bulun. ירחיב- יציאה için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: נירית; מתן- כניסה; צומת מתן ירחיב; ירחיב- 2; ירחיב- מועצה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri ירחיב- יציאה yakınından geçiyor - Otobüs: 37, 83.

ירחיב- יציאה konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ירחיב konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 350 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

ירחיב- יציאה, ירחיב
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası