כחול/אדום, כנות, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

כנות konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden כחול/אדום konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

כחול/אדום konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • כחול/אדום konumuna en yakın duraklar:
    • אדום/כחול 251 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • ירוק/כחול 331 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • צהוב/ירוק 579 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • מחלף גדרה 895 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları כחול/אדום yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

כנות, İsrail'de כחול/אדום konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

כחול/אדום durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya כנות konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi כחול/אדום durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya כחול/אדום durağına en yakın alternatif durakları bulun. כחול/אדום için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: אדום/כחול; ירוק/כחול; צהוב/ירוק; מחלף גדרה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri כחול/אדום yakınından geçiyor - Otobüs: 27, 301, 367, 38.

כחול/אדום konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti כנות konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

כחול/אדום, כנות

כנות'da כחול/אדום konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası