לכיש 6, גבעת כ"ח, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

גבעת כ"ח konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden לכיש 6 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

לכיש 6 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • לכיש 6 konumuna en yakın duraklar:
    • מזכירות 826 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi
    • משק 958 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları לכיש 6 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

גבעת כ"ח, İsrail'deki לכיש 6 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile לכיש 6 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak לכיש 6 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

לכיש 6 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: מזכירות; משק.

לכיש 6 adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 185, 85.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca לכיש 6 için yol tarifi alın.

לכיש 6 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle גבעת כ"ח konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

לכיש 6, גבעת כ"ח

גבעת כ"ח'da לכיש 6 konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası