מלכי ישראל/בן מתתיהו, ירושלים, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ירושלים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden מלכי ישראל/בן מתתיהו konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

מלכי ישראל/בן מתתיהו konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • מלכי ישראל/בן מתתיהו konumuna en yakın duraklar:
    • מלכי ישראל/בן מתתיהו 53 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • מלכי ישראל/תחכמוני 208 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • ככר השבת/מלכי ישראל 211 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • צפניה/נחמיה 343 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları מלכי ישראל/בן מתתיהו yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ירושלים, İsrail'de מלכי ישראל/בן מתתיהו konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

מלכי ישראל/בן מתתיהו durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ירושלים konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi מלכי ישראל/בן מתתיהו durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya מלכי ישראל/בן מתתיהו durağına en yakın alternatif durakları bulun. מלכי ישראל/בן מתתיהו için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: מלכי ישראל/בן מתתיהו; מלכי ישראל/תחכמוני; ככר השבת/מלכי ישראל; צפניה/נחמיה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri מלכי ישראל/בן מתתיהו yakınından geçiyor - Otobüs: 1, 39, 59, 72.

מלכי ישראל/בן מתתיהו konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ירושלים konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

מלכי ישראל/בן מתתיהו, ירושלים

ירושלים'da מלכי ישראל/בן מתתיהו konumuna en yakın duraklar

ירושלים konumunda מלכי ישראל/בן מתתיהו için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası