מלכי ישראל/הארז, אשקלון, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אשקלון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden מלכי ישראל/הארז konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

מלכי ישראל/הארז konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • מלכי ישראל/הארז konumuna en yakın duraklar:
  • מלכי ישראל/האשוח 61 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • הנשיא/הפרדס 122 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • מלכי ישראל/פינס 168 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • הסנה/פינס 197 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • מלכי ישראל/שאול המלך 281 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları מלכי ישראל/הארז yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אשקלון, İsrail'de מלכי ישראל/הארז konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

מלכי ישראל/הארז durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya אשקלון konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi מלכי ישראל/הארז durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya מלכי ישראל/הארז durağına en yakın alternatif durakları bulun. מלכי ישראל/הארז için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: מלכי ישראל/האשוח; הנשיא/הפרדס; מלכי ישראל/פינס; הסנה/פינס; מלכי ישראל/שאול המלך.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri מלכי ישראל/הארז yakınından geçiyor - Otobüs: 4.

מלכי ישראל/הארז konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti אשקלון konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

מלכי ישראל/הארז, אשקלון

אשקלון'da מלכי ישראל/הארז konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası