נריה א', טלמון, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

טלמון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden נריה א' konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

נריה א' konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • נריה א' konumuna en yakın duraklar:
    • שיר השירים/פרי מגדים 59 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • מסעף זית רענן 320 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • דרך הרי בשמים/שיר השירים 402 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları נריה א' yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

טלמון, İsrail'de נריה א' konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

נריה א' durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya טלמון konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi נריה א' durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya נריה א' durağına en yakın alternatif durakları bulun. נריה א' için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: שיר השירים/פרי מגדים; מסעף זית רענן; דרך הרי בשמים/שיר השירים.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri נריה א' yakınından geçiyor - Otobüs: 184.

נריה א' konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti טלמון konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

נריה א', טלמון

טלמון'da נריה א' konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası