סח'נין מרכז העיר, Israel, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

סח'נין מרכז העיר konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • סח'נין מרכז העיר konumuna en yakın duraklar:
  • סחנין עיריה 166 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • סח'נין מרכז העיר 168 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • סח'נין עיריה 265 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • סחנין אלשהדא 310 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • שוהדאאי אל אקסא ב 312 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları סח'נין מרכז העיר yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Israel, İsrail'de סח'נין מרכז העיר konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

סח'נין מרכז העיר durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Israel konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi סח'נין מרכז העיר durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya סח'נין מרכז העיר durağına en yakın alternatif durakları bulun. סח'נין מרכז העיר için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: סחנין עיריה; סח'נין מרכז העיר; סח'נין עיריה; סחנין אלשהדא; שוהדאאי אל אקסא ב.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri סח'נין מרכז העיר yakınından geçiyor - Otobüs: 299, 365, 55, 58, 63, 65.

סח'נין מרכז העיר konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Israel konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

סח'נין מרכז העיר
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası