עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi, תל אביב -יפו, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

תל אביב -יפו konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • עולי הגרדום/מרכוס 64 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • מרכוס/עולי הגרדום 80 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • הגולן/ביריה 167 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הגולן/קהילת זגלמביה 267 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: עולי הגרדום/מרכוס; מרכוס/עולי הגרדום; הגולן/ביריה; הגולן/קהילת זגלמביה.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs veya Tren, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Tren: קו אשקלון - הוד השרון, קו באר שבע מרכז - הוד השרון, קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו רשל''צ משה דיין - הוד השרון; Otobüs: 141, 17, 366, 6, 7, 76, 89.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,תל אביב -יפו için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi, תל אביב -יפו

תל אביב -יפו'da עולי הגרדום ve ק"ם kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası