צומת יפית/כביש 90, ערבות הירדן, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ערבות הירדן konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden צומת יפית/כביש 90 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

צומת יפית/כביש 90 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • צומת יפית/כביש 90 konumuna en yakın duraklar:
    • צומת יפית/כביש 90 235 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • מרכז מסחרי מפגש הביקעה 925 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları צומת יפית/כביש 90 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ערבות הירדן, İsrail'de צומת יפית/כביש 90 konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

צומת יפית/כביש 90 durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ערבות הירדן konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi צומת יפית/כביש 90 durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya צומת יפית/כביש 90 durağına en yakın alternatif durakları bulun. צומת יפית/כביש 90 için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: צומת יפית/כביש 90; מרכז מסחרי מפגש הביקעה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri צומת יפית/כביש 90 yakınından geçiyor - Otobüs: 966, 967.

צומת יפית/כביש 90 konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ערבות הירדן konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

צומת יפית/כביש 90, ערבות הירדן
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası