צומת ראם מסמיה, מ.א. יואב, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

צומת ראם מסמיה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • צומת ראם מסמיה konumuna en yakın duraklar:
    • צומת ראם 156 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • צומת ראם מסמיה 173 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • מסעף שער אברהם 745 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
    • המרווה 906 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları צומת ראם מסמיה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

מ.א. יואב, İsrail'de צומת ראם מסמיה konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

צומת ראם מסמיה durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya מ.א. יואב konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi צומת ראם מסמיה durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya צומת ראם מסמיה durağına en yakın alternatif durakları bulun. צומת ראם מסמיה için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: צומת ראם; צומת ראם מסמיה; מסעף שער אברהם; המרווה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri צומת ראם מסמיה yakınından geçiyor - Otobüs: 28, 301, 446.

צומת ראם מסמיה konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti מ.א. יואב konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

צומת ראם מסמיה, מ.א. יואב
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası