קדושי לוצק, בת ים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

בת ים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden קדושי לוצק konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

קדושי לוצק konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • קדושי לוצק konumuna en yakın duraklar:
  • ויצמן/קדושי לוצק 56 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • ביה''ס עקיבא/השלושה 256 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • בית תרבות/ויצמן 281 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • ביה''ס נתיבות רבקה/הפלמ''ח 304 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • הפלמ''ח/גוש עציון 559 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları קדושי לוצק yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

בת ים, İsrail'de קדושי לוצק adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? קדושי לוצק adresine gitmeyi düşünüyorsanız, קדושי לוצק konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: ויצמן/קדושי לוצק; ביה''ס עקיבא/השלושה; בית תרבות/ויצמן; ביה''ס נתיבות רבקה/הפלמ''ח; הפלמ''ח/גוש עציון.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs veya Tren, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları קדושי לוצק yakınından geçiyor - Tren: קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 106, 125, 25, 6, 84.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, קדושי לוצק adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. בת ים konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

קדושי לוצק, בת ים

בת ים'da קדושי לוצק konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası