רבי עקיבא/חזון אי''ש, בני ברק, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

בני ברק konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden רבי עקיבא/חזון אי''ש konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

רבי עקיבא/חזון אי''ש konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • רבי עקיבא/חזון אי''ש konumuna en yakın duraklar:
    • רבי עקיבא/חזון אי''ש 21 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • חזון אי''ש/רבי עקיבא 91 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • חזון אי''ש/רבנו תם 176 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הרב שך/הרב קוטלר 258 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları רבי עקיבא/חזון אי''ש yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

בני ברק, İsrail'de רבי עקיבא/חזון אי''ש konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

רבי עקיבא/חזון אי''ש durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya בני ברק konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi רבי עקיבא/חזון אי''ש durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya רבי עקיבא/חזון אי''ש durağına en yakın alternatif durakları bulun. רבי עקיבא/חזון אי''ש için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: רבי עקיבא/חזון אי''ש; חזון אי''ש/רבי עקיבא; חזון אי''ש/רבנו תם; הרב שך/הרב קוטלר.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri רבי עקיבא/חזון אי''ש yakınından geçiyor - Tren: קו אשקלון - רעננה מערב, קו באר שבע מרכז - רעננה מערב, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 146, 160, 17, 240, 5.

רבי עקיבא/חזון אי''ש konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti בני ברק konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

רבי עקיבא/חזון אי''ש, בני ברק

בני ברק'da רבי עקיבא/חזון אי''ש konumuna en yakın duraklar

בני ברק konumunda רבי עקיבא/חזון אי''ש için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası