שדרות תל חי/ספיר, אשדוד, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אשדוד konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden שדרות תל חי/ספיר konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

שדרות תל חי/ספיר konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • שדרות תל חי/ספיר konumuna en yakın duraklar:
    • תל חי/ספיר 115 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • אבא אחימאיר/דוד וולפסון 277 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • תל חי / סיטרין 297 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • י.ל. גורדון/שדרות רוטשילד 477 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları שדרות תל חי/ספיר yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אשדוד, İsrail'de שדרות תל חי/ספיר konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

שדרות תל חי/ספיר durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya אשדוד konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi שדרות תל חי/ספיר durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya שדרות תל חי/ספיר durağına en yakın alternatif durakları bulun. שדרות תל חי/ספיר için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: תל חי/ספיר; אבא אחימאיר/דוד וולפסון; תל חי / סיטרין; י.ל. גורדון/שדרות רוטשילד.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri שדרות תל חי/ספיר yakınından geçiyor - Otobüs: 11, 20, 21.

שדרות תל חי/ספיר konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti אשדוד konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

שדרות תל חי/ספיר, אשדוד
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası