שלונסקי/שטראוס, חיפה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

חיפה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden שלונסקי/שטראוס konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

שלונסקי/שטראוס konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • שלונסקי/שטראוס konumuna en yakın duraklar:
  • שלונסקי/אנטוורפן 193 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • הולנד 239 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • אנטוורפן/הולנד 261 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • הולנד/לאה גולדברג א 394 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • הולנד/לאה גולדברג ב 543 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları שלונסקי/שטראוס yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

חיפה, İsrail'de שלונסקי/שטראוס konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

שלונסקי/שטראוס durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya חיפה konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi שלונסקי/שטראוס durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya שלונסקי/שטראוס durağına en yakın alternatif durakları bulun. שלונסקי/שטראוס için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: שלונסקי/אנטוורפן; הולנד; אנטוורפן/הולנד; הולנד/לאה גולדברג א; הולנד/לאה גולדברג ב.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri שלונסקי/שטראוס yakınından geçiyor - Otobüs: 39 - הסעות תלמידים.

שלונסקי/שטראוס konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti חיפה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

שלונסקי/שטראוס, חיפה

חיפה'da שלונסקי/שטראוס konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası