مخبز اليازجي, Israel, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Israel konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden مخبز اليازجي konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları مخبز اليازجي yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Israel, İsrail'de مخبز اليازجي için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

مخبز اليازجي adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. مخبز اليازجي adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

مخبز اليازجي adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 20, 364, 365.

Geri dönüş yolculuğunuzu مخبز اليازجي adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

مخبز اليازجي

Israel'da مخبز اليازجي konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası