Akkanat Holding, İstanbul, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Akkanat Holding konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Akkanat Holding konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Akkanat Holding konumuna en yakın duraklar:
  • Zümrüt - Esenyurt 505 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
  • Depo - Esenyurt 628 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
  • Kiptaş Çıkış - Esenyurt 672 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • Yıldız - Esenyurt 915 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
  • Kiptaş 3.Etap - Esenyurt 1043 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Akkanat Holding yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Akkanat Holding adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Akkanat Holding adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Akkanat Holding adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Akkanat Holding için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Zümrüt - Esenyurt; Depo - Esenyurt; Kiptaş Çıkış - Esenyurt; Yıldız - Esenyurt; Kiptaş 3.Etap - Esenyurt.

Akkanat Holding adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 142A, 142B, 142D.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Akkanat Holding için yol tarifi alın.

Akkanat Holding adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Akkanat Holding
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası