Alkuzu Ciftligi, Eyüp, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Eyüp konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Alkuzu Ciftligi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Alkuzu Ciftligi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 48A.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Alkuzu Ciftligi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Alkuzu Ciftligi yakınından geçiyor: 48A.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Eyüp şehrinde Alkuzu Ciftligi konumuna Toplu Taşıma

Eyüp, Türkiye'deki Alkuzu Ciftligi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Alkuzu Ciftligi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Alkuzu Ciftligi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Alkuzu Ciftligi adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 48A.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Alkuzu Ciftligi için yol tarifi alın.

Alkuzu Ciftligi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Eyüp konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Alkuzu Ciftligi, Eyüp
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Alkuzu Ciftligi konumuna ulaşmak daha kolay!