Atapark Restaurant, İstanbul, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Atapark Restaurant konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Atapark Restaurant konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Atapark Restaurant konumuna en yakın duraklar:
    • Ambarlı - Avcılar 287 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Fevzi Çakmak Caddesi - Avcılar 389 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Harmantepe - Avcılar 644 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Atapark Restaurant yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 88'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Atapark Restaurant adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Atapark Restaurant adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Atapark Restaurant adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Atapark Restaurant için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Ambarlı - Avcılar; Fevzi Çakmak Caddesi - Avcılar; Harmantepe - Avcılar.

Atapark Restaurant adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 147, 76O.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Atapark Restaurant için yol tarifi alın.

Atapark Restaurant adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 350 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Atapark Restaurant
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası