Aura Park Evleri, Sariyer, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Aura Park Evleri konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Aura Park Evleri - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 151, 59HS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER KAYMAKAMLIK - DEMIRCI.

Sorular & Cevaplar

Aura Park Evleri konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Aura Park Evleri konumuna en yakın duraklar:

  • Demirciköy Yolu 855 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Aura Park Evleri yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Aura Park Evleri yakınından geçiyor: 151, 59HS.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Aura Park Evleri yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Aura Park Evleri yakınından geçiyor: SARIYER KAYMAKAMLIK - DEMIRCI.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer şehrinde Aura Park Evleri konumuna Toplu Taşıma

Sariyer, Türkiye'deki Aura Park Evleri adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Aura Park Evleri adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Aura Park Evleri adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Aura Park Evleri için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Demirciköy Yolu.

Aura Park Evleri adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 151, 59HS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER KAYMAKAMLIK - DEMIRCI.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Aura Park Evleri için yol tarifi alın.

Aura Park Evleri adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sariyer konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Aura Park Evleri, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Aura Park Evleri konumuna ulaşmak daha kolay!