Büyükbakkalköy Tm, Maltepe, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Maltepe konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Büyükbakkalköy Tm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Büyükbakkalköy Tm - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 131Y, 132YM, KM43; Minibüs / Dolmuş: KARTAL - BÜYÜKBAKKALKÖY - YEDITEPE ÜNIVERSITESI, MALTEPE - BÜYÜKBAKKALKÖY.

Otobüs ile Büyükbakkalköy Tm konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Adanalı Şükrü Usta 105 dk
Yürü
Otobüs - E-9E-9
Yürü
Otobüs - KM43KM43
Yürü
Başlangıç CAFE BAHANE 78 dk
Yürü
Otobüs - KM43KM43
Otobüs - 132YM132YM
Yürü
Başlangıç Gym Point 86 dk
Yürü
Otobüs - 1717
Otobüs - 131Y131Y
Yürü
Başlangıç Aşki Nargile Cafe & Restaurant & Bistro 93 dk
Otobüs - 16D16D
Yürü
Otobüs - KM43KM43
Yürü
Başlangıç Sarp Tantuni 85 dk
Otobüs - 251251
Otobüs - 131Y131Y
Yürü

Sorular & Cevaplar

Büyükbakkalköy Tm konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Büyükbakkalköy Tm konumuna en yakın duraklar:

  • B.Bakkalköy 615 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Cezaevi Zyrt.Girişi 807 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.
  • İsmet Kuralkan Iöo 838 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.
  • Cezaevi Zyrt.Girişi - Maltepe 1044 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Büyükbakkalköy Tm yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Büyükbakkalköy Tm yakınından geçiyor: 131Y, 132YM, KM43.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Büyükbakkalköy Tm yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Büyükbakkalköy Tm yakınından geçiyor: KARTAL - BÜYÜKBAKKALKÖY - YEDITEPE ÜNIVERSITESI, MALTEPE - BÜYÜKBAKKALKÖY.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Maltepe şehrinde Büyükbakkalköy Tm konumuna Toplu Taşıma

Maltepe, Türkiye'de Büyükbakkalköy Tm için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Büyükbakkalköy Tm adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs veya Minibüs / Dolmuş saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Büyükbakkalköy Tm adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Büyükbakkalköy Tm adresine gitmek için en yakın duraklar: B.Bakkalköy; Cezaevi Zyrt.Girişi; İsmet Kuralkan Iöo; Cezaevi Zyrt.Girişi - Maltepe.

Büyükbakkalköy Tm adresine gitmek için Otobüs veya Minibüs / Dolmuş hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 131Y, 132YM, KM43; Minibüs / Dolmuş: KARTAL - BÜYÜKBAKKALKÖY - YEDITEPE ÜNIVERSITESI, MALTEPE - BÜYÜKBAKKALKÖY.

Geri dönüş yolculuğunuzu Büyükbakkalköy Tm adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Büyükbakkalköy Tm, Maltepe
Büyükbakkalköy Tm, Maltepe Büyükbakkalköy, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan Maltepe ilçesine bağlı 18 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Ataşehir ilçesine bağlı Ferhatpaşa ve Kayışdağı batısında Başıbüyük, Zümrütevler, Gülensu, Esenkent; doğusunda Sancaktepe ilçesine bağlı Fatih ve Kartal ilçesine bağlı Uğur Mumcu; güneyinde ise yine Kartal ilçesine bağlı Soğanlık ve Gümüşpınar mahalleleri bulanmaktadır. Mahallenin büyük bölümü ormanlarla kaplıdır. İlçenin yüölçümü olarak en büyük mahallesidir.
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Büyükbakkalköy Tm konumuna ulaşmak daha kolay!