Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563, New York City, nerede, Tren veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

New York City, Amerika Birleşik Devletleri'deki Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563 adresine Tren veya Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: HARLEM.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563 için yol tarifi alın.

Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle New York City konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563

New York City'da Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563 konumuna en yakın duraklar

New York City konumunda Bullet Hole Rd (bullet hole rd 164), Patterson, NY 12563 için en yakın Tren durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası