Cennet Mahallesi, Bakirköy, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Bakirköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Cennet Mahallesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Cennet Mahallesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Cennet Mahallesi konumuna en yakın duraklar:
    • Şehit Mehmet Güder - Küçükçekmece 133 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Şehit Mehmet Güder - Bakırköy 244 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Şehit Mehmet Güder 259 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Mevlana Cad 677 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Cennet Mahallesi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Bakirköy, Türkiye'de Cennet Mahallesi konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Cennet Mahallesi durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Bakirköy konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Cennet Mahallesi durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Cennet Mahallesi durağına en yakın alternatif durakları bulun. Cennet Mahallesi için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Şehit Mehmet Güder - Küçükçekmece; Şehit Mehmet Güder - Bakırköy; Şehit Mehmet Güder; Mevlana Cad.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Cennet Mahallesi yakınından geçiyor - Otobüs: 34BZ, 76O.

Cennet Mahallesi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Bakirköy konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Cennet Mahallesi, Bakirköy

Bakirköy'da Cennet Mahallesi konumuna en yakın duraklar

Bakirköy konumunda Cennet Mahallesi için en yakın Otobüs durakları Bakirköy konumunda Cennet Mahallesi için en yakın Minibüs / Dolmuş durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası