Dubysa, Klaipėda, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Klaipėda konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Dubysa konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Dubysa - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Dubysa konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Dubysa konumuna en yakın duraklar:

  • II Perkėlos St. 434 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Arenos St. 627 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.
  • Lakštučių St. 682 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Dubysa yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Dubysa yakınından geçiyor: 27, 4, 9.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Klaipėda şehrinde Dubysa konumuna Toplu Taşıma

Klaipėda, Litvanya'deki Dubysa adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Dubysa adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Dubysa adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Dubysa için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: II Perkėlos St.; Arenos St.; Lakštučių St..

Dubysa adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 27, 4, 9

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Dubysa için yol tarifi alın.

Dubysa adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Klaipėda konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Dubysa, Klaipėda
Uygulamayla Dubysa konumuna ulaşmak daha kolay!