Elmas Market, Sultangazi, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sultangazi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Elmas Market konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Elmas Market - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 36T, 38B, 49GB; Minibüs / Dolmuş: GAZIOSMANPAŞA - CEBECI MAHALLESI, GAZIOSMANPAŞA - GAZI KENT ORMANI.

Sorular & Cevaplar

Elmas Market konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Elmas Market konumuna en yakın duraklar:

  • Gazi Kent Ormanı 316 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Gazi Polis Merkezi 737 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.
  • Bahar 869 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Elmas Market yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Elmas Market yakınından geçiyor: 36T, 38B, 49GB.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Elmas Market yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Elmas Market yakınından geçiyor: GAZIOSMANPAŞA - CEBECI MAHALLESI, GAZIOSMANPAŞA - GAZI KENT ORMANI.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sultangazi şehrinde Elmas Market konumuna Toplu Taşıma

Sultangazi, Türkiye'de Elmas Market adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Elmas Market konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs veya Minibüs / Dolmuş, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Elmas Market yakınından geçiyorlar - Otobüs: 36T, 38B, 49GB; Minibüs / Dolmuş: GAZIOSMANPAŞA - CEBECI MAHALLESI, GAZIOSMANPAŞA - GAZI KENT ORMANI.

Gideceğiniz yere yakın bir durak mı arıyorsunuz? Bu alternatifleri deneyin: Gazi Kent Ormanı; Gazi Polis Merkezi; Bahar.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Elmas Market için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Elmas Market adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Elmas Market, Sultangazi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Elmas Market konumuna ulaşmak daha kolay!