Esenceli, Şile, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Şile konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Esenceli konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Esenceli - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 139, 139A, 139T.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Esenceli yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Esenceli yakınından geçiyor: 139, 139A, 139T.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Şile şehrinde Esenceli konumuna Toplu Taşıma

Şile, Türkiye'deki Esenceli adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Esenceli adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Esenceli adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Esenceli adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 139, 139A, 139T.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Esenceli için yol tarifi alın.

Esenceli adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Şile konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Esenceli, Şile
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Esenceli konumuna ulaşmak daha kolay!