Esenler Otogarı, Bayrampasa, nerede, Metro, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Bayrampasa konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Esenler Otogarı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Metro ile Esenler Otogarı konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç Apple Store Zorlu Center, Beşiktaş 39 dk
Metro - M2
Metro - M2
Metro - M1A
Metro - M1A
Başlangıç Mall Of İstanbul, Basaksehir 49 dk
Yürü
Metro - M3
Metro - M3
Metro - M1B
Metro - M1B
Başlangıç Taksim Meydanı, Taksim, Beyoğlu 28 dk
Metro - M2
Metro - M2
Metro - M1B
Metro - M1B
Başlangıç GYM Yeşilköy 80 dk
Yürü
Metro - M1A
Metro - M1A

Sorular & Cevaplar

Esenler Otogarı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Esenler Otogarı konumuna en yakın duraklar:
    • Otogar - Bayrampaşa 144 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Esenler Otogarı yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Esenler Otogarı yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Bayrampasa, Türkiye'de Esenler Otogarı için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Esenler Otogarı adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Metro, Otobüs veya Tren saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Esenler Otogarı adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Esenler Otogarı adresine gitmek için en yakın duraklar: Otogar - Bayrampaşa.

Esenler Otogarı adresine gitmek için Metro, Otobüs veya Tren hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Metro: M1A, M1B; Otobüs: 75O, 76O, 83O.

Geri dönüş yolculuğunuzu Esenler Otogarı adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Esenler Otogarı, Bayrampasa
Esenler Otogarı, Bayrampasa Büyük İstanbul Otogarı ya da İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminali. 1980'li yıllarda Topkapı'da bulunan İstanbul Trakya Otogarı'nın yetersiz gelmesi üzerine, 1987 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Büyük İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş arasında imzalanan anlaşmayla yapımına başlanmış, 1994 yılında hizmete girmiştir. Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük, dünyanın en büyük 3. otogarı konumundadır. Şu anda, Büyük İstanbul Otogarı'nda 168 yazıhanede 324 otobüs firması bulunmaktadır.Ayrıca otogar sınırları içerisinde, değişik mimarisi ile dikkat çeken Cumhuriyet Camii bulunmaktadır. Otogarın adı, 2016 Türkiye askerî darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden vatandaşların anısına "İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı" olarak değiştirilmiştir.
Esenler Otogarı nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası